jak zachować abstynencję
leczenie choroby alkoholowej
od  14 000 PLN

Terapia stacjonarna
w Polsce

Zapraszamy na terapię stacjonarną do naszego ośrodka w Jerzmionkach w woj.kujawsko-pomorskim. Oferujemy skuteczną terapię uzależnień w samym sercu przyrody!

Kliknij tutaj, żeby zarezerwować
Fajna atmosfera, fajni ludzie, polecam!

Alex

,

Warszawa

Piękny ośrodek, totalnie wypocząłem i nabrałem dystansu

Kuba

,

Poznań

Najlepszy ośrodek, w jakim kiedykolwiek byłam! Pozdrawiam!

Julia

,

Kraków

Program terapeutyczny

Nasz program terapeutyczny podzielony jest tematycznie na pełne 8 tygodni. Bez względu na to, w którym momencie dołączasz i na jak długo zostajesz, każdego dnia uczysz się czegoś nowego.

WARIANTY TERAPII

Terapia podstawowa

4 tygodnie
4 tygodnie
Osrodek FAQ

Jest to tzw. minimum terapeutyczne, żeby terapia przyniosła oczekiwane efekty. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz zostać w naszym stacjonarnym ośrodku na dłużej, proponujemy kontynuowanie terapii w ramach sesji online z terapeutą.

od 14 000 PLN

Terapia rozszerzona

6 tygodni
6 tygodni
Osrodek FAQ

Terapia rozszerzona utrwala efekty terapii podstawowej. Jest to czas, żeby na spokojnie przyswoić sobie zdobytą wiedzę, poświęcić więcej czasu na indywidualne aspekty uzależnienia i wzmocnić postanowienie o kontynuowaniu życia wolnego od nałogów po opuszczenia ośrodka.

od 19 950 PLN

Terapia pełna

8 tygodni
8 tygodni
Osrodek FAQ

Jest to program pełny, zgodny z terapią rekomendowaną przez PARPA (Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych) i stosowany przez publiczne placówki według programu zatwierdzonego przez NFZ. Daje on największe szanse na całkowite wyjście z nałogu.

od 25 200 PLN
stacjonarna terapia uzależnień

Borowik w Polsce

Terapia stacjonarna w samym sercu przyrody

O ośrodku

Nasza klinika, położona na terenie ponad 30ha, mieści się z dala od zgiełku miasta, wśród pól i w pobliżu lasu. Oferujemy pokoje 1-, 2- i 3-osobowe, wszystkie z łazienkami. Na terenie ośrodka znajduje się też basen, jaccuzi, sauna, w pełni wyposażona siłownia, miejsce na grilla oraz staw do łowienia ryb. Zapewniamy również możliwość uczestnictwa w regularnych zajęciach z jogi, koncertach relaksacyjnych mis tybetańskich czy skorzystania z profesjonalnego masażu.

Terapia

Leczymy uzależnienia od alkoholu, narkotyków, hazardu oraz inne uzależnienia behawioralne. Oferujemy programy 4-, 6- i 8-tygodniowe. Terapia składa się zarówno z zajęć indywidualnych, jak i grupowych. Zajęcia odbywają się 7h dziennie, 6 dni w tygodniu. Pracujemy głównie w nurcie behawioralno-poznawczym. Każdy Pacjent ma również możliwość odbycia spotkania z psychiatrą, który (jeśli konieczne) przepisze odpowiednie leki. Jest również możliwość wystawienia zwolnienia lekarskiego na cały okres pobytu.

UDOGODNIENIA
ośrodek uzależnień Toruńuzależnienie od substancji psychoaktywnychodtrucie po alkoholukomfortowe warunki pobytu na terapii stacjonarnejleczenie zaburzeń odżywianiaskutki picia alkoholuośrodek uzależnień od narkotykówośrodek uzależnień Krakówfachowa pomoc w leczeniu uzależnieńuzależnienie od komputeraterapia poznawczo-behawioralnaterapia na łonie natury
FAQ

Kto pyta, nie błądzi

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące terapii stacjonarnej w Jerzmionkach

Czy mogę zabrać ze sobą psa?

Osrodek FAQ

Tak! :) Uwielbiamy wszystkie zwierzaki. Wymagamy wtedy jedynie zarezerwowania pokoju 1-osobowego.

Co należy zabrać ze sobą na terapię?

Osrodek FAQ

Należy zabrać ze sobą rzeczy osobiste, kosmetyki, leki przyjmowane na stałe, strój i ręcznik na basen. Odzież (przede wszystkim wygodną) można wziąć w ograniczonym zakresie, ponieważ na miejscu jest pralka i suszarka. Warto zabrać też notes i coś do pisania. Można mieć również laptopa.

Jak mogę zarezerwować pobyt?

Osrodek FAQ

Najlepiej rezerwować pobyt bezpośrednio przez system rezerwacyjny na naszej stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy braku dostępności w systemie proszę dzwonić na nr tel +48 510 718 266 lub napisać maila na adres info@borowikterapia.pl

Jakie pokoje są w ofercie?

Osrodek FAQ

Oferujemy pokoje 1-, 2- i 3-osobowe. Wszystkie pokoje są z łazienkami. Do pokojów 1os. naliczana jest dopłata.

Czy na terapię można przyjechać 'pod wpływem'?

Osrodek FAQ

Terapii nie można rozpocząć będąc pod wpływem substancji odurzających. Jeżeli Pacjent przyjedzie pod wpływem to obowiązkowo pierwszego dnia wykonujemy detoks, który jest dodatkowo płatny 1200zł. Prosimy też w miarę możliwości uprzedzić wcześniej, że będzie potrzebny detoks, ponieważ dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc w odizolowanym domku detoksowym.

Jak dokonać płatności?

Osrodek FAQ

Przy rezerwacji wymagamy zapłaty zadatku w wysokości 20%. System rezerwacyjny obsługuje płatność kartą, PayPal, BLIK oraz Przelewy24. Można również wybrać opcję tradycyjnego przelewu i wysłać go zaraz po dokonaniu rezerwacji (warunek konieczny potwierdzenia rezerwacji). Resztę kwoty należy dosłać do dnia przyjazdu lub zapłacić gotówką w dniu zameldowania.

Czy mogą mnie odwiedzać najbliższi?

Osrodek FAQ

Tak, odwiedziny są możliwe po odbyciu co najmniej 2 tygodni terapii. Odbywają się w wyznaczonych porach tj. poza godzinami zajęć terapeutycznych. Jesteśmy dodatkowo jedynym ośrodkiem, który oferuje możliwość zakwaterowania i pobytu dla osób odwiedzających (uzależnione od dostępności miejsc).

Czy mogę zobaczyć ośrodek przed zarezerwowaniem pobytu?

Osrodek FAQ

Oczywiście! Jeśli masz jakieś wątpliwości i/lub chciałbyś zobaczyć, jak to wszystko wygląda 'na żywo' to zapraszamy w odwiedziny :) Wymagamy jedynie wcześniejszego ustalenia terminu.

NASZA NOWA KLINIKA

Majorka

ośrodek terapii uzależnień za granicą