Małgorzata Janik

Psychoterapeuta

"Dzień dobry, poznajmy się, ja podam Ci cegłę, ale dom musisz zbudować sam.”
Małgorzata Janik
Psychoterapeuta

O mnie

Aktualnie jestem w trakcie szkolenia do uzyskania certyfikatu Instruktora Terapii Uzależnień, zaświadczenie nr 1573/I/2022wydane przez Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom. Z wynikiem pozytywnym ukończyłam wszystkie części szkolenia w dziedzinie uzależnienie tj. treningi psychologiczne, zajęcia teoretyczne i warsztatowe (edycja numerSTU8/STU/13/2020/01 realizowane przez podmiot szkolący: Fundację Zdrowia Psychicznego i Somatycznego Vis Salutis z siedzibą w Łodzi rekomendowaną przez Krajowe Biuro Przeciwdziałania Narkomanii.

Za mną wiele godzin spędzonych w salach wykładowych i warsztatowych

Pracuję również jako młodszy asystent specjalisty uzależnień w Bydgoskim Ośrodku Rehabilitacji, Terapii Uzależnień i Profilaktyki „BORPA”. Prowadzę tam zajęcia indywidualne i grupowe.

W mojej pracy kieruję się przede wszystkim dobrem pacjenta.

Chcę pomagać ludziom nie tylko wspierając ich w trudnych sytuacjach życiowych, przewlekłym stresie, depresji czy przeżytych cierpieniach, ale też ważne są dla mnie potrzeby człowieka, jego rozwój, budowanie relacji, zaufania i lepszej komunikacji zarówno w swoim środowisku, jak i w domu.

W pracy terapeutycznej do każdego problemu pacjenta podchodzę indywidualnie. Stąd wykorzystywane prze ze mnie techniki są dostosowywane w zależności od jego potrzeb.

Past positions
Następny
Before you book!
1. Minimum stay is 28 days
2. Select "1 adult" after search
3. Contact us if no availability
Save my spot