Małgorzata Górczyńska

Psychoterapeuta

"Wierzę, że człowiek może się zmienić w warunkach zrozumienia, akceptacji i szacunku."
Małgorzata Górczyńska
Psychoterapeuta

O mnie

Jestem Certyfikowanym Specjalistą Psychoterapii Uzależnień Krajowego Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom. Zajmuję się leczeniem uzależnień od alkoholu i innych substancji psychoaktywnych oraz uzależnień behawioralnych. Prowadzę również terapię DDA /DDD oraz dla osób współuzależnionych, czyli dla tych, które długotrwale żyją w rodzinie z osobą uzależnioną.

Obecnie nabywam kwalifikacje do wykonywania zawodu Psychotraumatologa, aby móc jak najlepiej pomagać osobom, które doświadczyły traumy psychologicznej i przeżywają stres traumatyczny powstały na skutek różnych zdarzeń losowych.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w publicznych oddziałach i poradniach leczenia uzależnień oraz placówkach prywatnych. Praca z osobami uzależnionymi pokazała mi, że zawód psychoterapeuty jest moją pasją, w której pragnę nieustannie podnosić swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach dla psychologów i psychoterapeutów. W mojej pracy kieruję się podejściem humanistycznym i poznawczo-behawioralnym. Wsłuchuję się w uczucia i potrzeby drugiego człowieka. Uważam, że ważną rolę odgrywa zbudowanie zdrowej, bezpiecznej relacji terapeutycznej. Wierzę, że człowiek może się zmienić w warunkach zrozumienia, akceptacji i szacunku.

Past positions
Before you book!
1. Minimum stay is 28 days
2. Select "1 adult" after search
3. Contact us if no availability
Save my spot