od  19,600.00 PLN

Terapia stacjonarna
na Majorce

Już od 1 lipca 2023: terapia stacjonarna na słonecznej hiszpańskiej wyspie!

Zadzwoń i zarezerwuj
Fajna atmosfera, fajni ludzie, polecam!

Alex

,

Warszawa

Piękny ośrodek, totalnie wypocząłem i nabrałem dystansu

Kuba

,

Poznań

Najlepszy ośrodek, w jakim kiedykolwiek byłam! Pozdrawiam!

Julia

,

Kraków

Program terapeutyczny

Nasz program terapeutyczny podzielony jest tematycznie na pełne 8 tygodni. Bez względu na to, w którym momencie dołączasz i na jak długo zostajesz, każdego dnia uczysz się czegoś nowego.

WARIANTY TERAPII

Terapia podstawowa

4 tygodnie
4 tygodnie
Osrodek FAQ

Jest to tzw. minimum terapeutyczne, żeby terapia przyniosła oczekiwane efekty. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz zostać w naszym stacjonarnym ośrodku na dłużej, proponujemy dalsze kontynuowanie terapii w ramach sesji online z terapeutą.

Terapia rozszerzona

6 tygodni
6 tygodni
Osrodek FAQ

Terapia rozszerzona utrwala efekty terapii podstawowej. Jest to czas, żeby na spokojnie przyswoić sobie zdobytą wiedzę, poświęcić więcej czasu na indywidualne aspekty uzależnienia i wzmocnić postanowienie o kontynuowaniu życia wolnego od nałogów po opuszczenia ośrodka.

Terapia pogłębiona

8 tygodni
8 tygodni
Osrodek FAQ

Jest to program pełny, zgodny z terapią rekomendowaną przez PARPA (Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych) i stosowany przez publiczne placówki według programu zatwierdzonego przez NFZ. Daje on największe szanse na całkowite wyjście z nałogu.

Borowik na Majorce

Już wkrótce: Terapia stacjonarna na Majorce

Nasz nowy ośrodek położony jest w samym centrum majorkańskiej wsi, pośrodku pól, obok strumienia i jednocześnie tylko 30min od Palmy - stolicy tej hiszpańskiej wyspy. Jesteśmy samowystarczalnym, ekologicznym gospodarstwem z pięknym basenem i terenem o powierzchni 30 000 m2. Oferujemy ciszę, spokój i kameralne warunki.

Nowe miejsce, ta sama jakość terapii

Oferujemy 4-, 6- i 8-tygodniowe turnusy, z możliwością indywidualnego przedłużenia. Pracujemy na tym samym programie i z tymi samymi terapeutami, co w naszym stacjonarnym ośrodku w Polsce. Jest również możliwość wystawienia zwolnienia lekarskiego na cały okres pobytu.

Dodatkowe atrakcje

Szkoda być w tak pięknym miejscu i nie skorzystać z jego uroków. Dlatego też zapewniamy również wyjazdy na plażę, rejsy po morzu oraz krajoznawcze wycieczki po wyspie. Ponadto oferujemy możliwość wzięcia udziału w cotygodniowych zajęciach z jogi.

UDOGODNIENIA
FAQ

Kto pyta, nie błądzi

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące terapii stacjonarnej na Majorce

Jakie pokoje są w ofercie?

Osrodek FAQ

Oferujemy 6 pokojów 2-osobowych. Za dodatkową opłatą jest możliwość zarezerwowania pokoju 1-osobowego. Wszystkie pokoje są po generalnym remoncie. Na każdym piętrze znajdują się po 2 łazienki.

Co z transportem z i na lotnisko?

Osrodek FAQ

W cenie pobytu zapewniamy transfer z i na lotnisko.

Co jeśli w trakcie pobytu zabraknie mi jakiegoś leku przyjmowanego na stałe?

Osrodek FAQ

W awaryjnych sytuacjach zapewniamy możliwość wystawienia tzw. międzynarodowej recepty przez naszego lekarza rezydującego w Polsce i zrealizowanie tej recepty w aptece na Majorce.

Jak dokonać płatności?

Osrodek FAQ

Po potwierdzeniu z naszej strony dostępności na dany termin należy wpłacić 20% zadatku. Wpłat należy dokonywać na konto 74 1090 1896 0000 0001 3071 3303, w tytule podając imię i nazwisko pacjenta oraz termin pobytu. Zadatek jest niezbędny, aby rezerwacja była wiążąca. Resztę kwoty prosimy dosłać przelewem najpóźniej dzień przed planowanym wylotem.

Co jeśli nie mogę wyjechać na całe 4 tygodnie?

Osrodek FAQ

Program 4-tygodniowy to minimum terapeutyczne, żeby osiągnąć długofalowe efekty. Jeżeli jednak bardzo zależy Ci na na naszej ofercie terapii stacjonarnej na Majorce a nie jesteś w stanie wyjechać na cały miesiąc, zadzwoń do nas lub napisz maila i na pewno coś na to zaradzimy.

Jak znajdę lot?

Osrodek FAQ

Zakup biletów lotniczych leży po stronie Pacjenta. Na życzenie możemy pomóc w znalezieniu i zarezerwowaniu lotów. Od końca marca do końca października są bezpośrednie loty z Poznania, Warszawy i Katowic. Od listopada do marca są loty z 1 przesiadką lub bezpośrednie loty z Berlina.

Czy mogę zabrać męża/ żonę/ partnera?

Osrodek FAQ

Ośrodek na Majorce jest bardzo kameralny i nie przewidujemy miejsc dla osób towarzyszących. Jeśli jednak Twój partner jest osobą współuzależnioną i/lub chciałby również uczestniczyć w terapii, wtedy jak najbardziej zapraszamy.

Jak zarezerwować pobyt?

Osrodek FAQ

Prosimy dzwonić pod nr 510 718 266 lub napisać maila na adres info@osrodek-uzaleznien.pl

ZOBACZ TEŻ

Polska