detoks alkoholowy
wsparcie dla uzależnionych

Detoks 24/7

Detoks to proces usuwania z organizmu toksyn, które kumulowane w trakcie ciągu alkoholowego lub narkotykowego mogą być groźne dla zdrowia i życia.

Umów detoks: +48 536 467 218
OD 1200 PLN

Doraźny detoks alkoholowy

Dotyczy osób przewlekle spożywających alkohol, u których na skutek przerwania ciągu alkoholowego i spadku jego poziomu występują objawy zespołu abstynencyjnego.

OD 1200 PLN

Doraźny detoks narkotykowy

Detoks narkotykowy pozwala nie tylko skutecznie, ale i bezpiecznie odstawić substancje odurzające i dać pacjentowi z wyniszczonym organizmem szansę na walkę o powrót do zdrowia.

OD 1200 PLN

Doraźny detoks witaminowy

Detoks witaminowy oczyszcza organizm z toksyn, usprawnia i wzmacnia pracę narządów wewnętrznych, uzupełnia niedobory, zabezpiecza pracę mózgu, jelit, wątroby, nerek i serca, podnosi odporność i polepsza samopoczucie. 'Witaminówki' poprawiają także jakość snu, redukują poziom stresu i są niezawodnym sposobem na nawodnienie organizmu.

OD 1300 PLN

Wszywki alkoholowe

Jest to lek, Disulfiram, w postaci tabletek do implantacji podskórnej. Działanie wszywki alkoholowej polega na długofalowym wydzielaniu substancji zakłócającej metabolizm, co skutkuje uciążliwymi dolegliwościami po spożyciu alkoholu. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, bezbolesny i jest przeprowadzany przez lekarza chirurga z długoletnim doświadczeniem.

OD 3000 PLN

Detoks stacjonarny

Oferujemy programy detoksacyjne 7-, 10- i 14-dniowe w naszym stacjonarnym ośrodku w Jerzmionkach. Programy te skupiają się na złagodzeniu objawów zespołu abstynencyjnego. Nie uwzględniają one psychoterapii.

FAQ

Kto pyta, nie błądzi

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące detoksu i wszywek

Gdzie odbywa się detoks?

Osrodek FAQ

Detoks doraźny może odbyć się zarówno w naszej klinice w Bydgoszczy lub w domu Pacjenta. Oferujemy również programy detoksykacyjne w naszym stacjonarnym ośrodku w Jerzmionkach.

Jak długo czeka się na detoks?

Osrodek FAQ

Zwykle jest to między 1-4 godziny, zarówno w przypadku detoksu doraźnego, jak i pobytowego w ośrodku.

Od czego zależy cena detoksu doraźnego?

Osrodek FAQ

Cena detoksu zależy od tego, czy ma być on przeprowadzony w naszej klinice w Bydgoszczy (1200zł), czy z dojazdem do domu Pacjenta (w zależności od km cena może wzrosnąć do 1800zł).

Jak długo trwa detoks?

Osrodek FAQ

Doraźne (jednorazowe) detoksy alkoholowe, narkotykowe i witaminowe trwają ok. 2-3 godzin. Programy detoksykacyjne w ośrodku w Jerzmionkach trwają 7, 10 lub 14 dni.

Czy na detoks doraźny dojeżdżacie Państwo w każde miejsce w Polsce?

Osrodek FAQ

Na tę chwilę oferujemy dojazd do 100 km od Bydgoszczy. Pracujemy głównie na obszarze woj.kujawsko-pomorskiego.

Co to jest 'doraźny detoks'?

Osrodek FAQ

Jest to inaczej detoks jednorazowy, awaryjny, natychmiastowy. Polega na podłączeniu Pacjenta do kroplówki na 2-3 godziny, w celu złagodzenia objawów zespołu abstynencyjnego.

Ile kosztuje detoks stacjonarny?

Osrodek FAQ

Program detoksykacyjny 7-dniowy - 5400 PLN, 10-dniowy - 7200 PLN, 14-dniowy - 9600 PLN.